Mark Huisman

Directie

go mark.huisman@veritex.nl

follow url

Kasper Buil

Sales Manager

Jeroen Voorhorst

Account Manager

go to link voorhorst@veritex.nl

Marina Eggink

Verkoop Binnendienst (ma + do)

option binary demo account info@veritex.nl

Rob Tesselaar

R & D Manager

Wim Pul

Inkoop Manager

see inkoop@veritex.nl

Bertil Fluit

Productie Manager

watch fluit@veritex.nl

Anton Sen

Financieel Manager

Angelique van Milligen

Financiƫle Administratie / Verkoop Binnendienst

click administratie@veritex.nl

Jan van Doren

Technische Dienst

go here doren@veritex.nl

Rinie Schuurkamp

Expeditie